Cardi B wstrząśnięta morderstwem małego chłopca


2020.03.08

opublikował:

Cardi B wstrząśnięta morderstwem małego chłopca

foto: mat. pras.

Cardi B obejrzała film dokumentalny „The Trials of Gabriel Fernandez” na Netflixie i jak stwierdziła, czuje się zdegustowana tym jak go potraktowano. Dokument opowiada historię Gabriela Fernandeza, który został zamordowany w maju 2013 roku. Chłopiec był maltretowany przez swoją matkę oraz ojczyma, aż w końcu został pobity na śmierć w wieku 8 lat. Raperka nie wytrzymała i w emocjonalnym wpisie na Twitterze uderzyła w tych, którzy nie pomogli chłopcu.

Sku*****ny, którzy występują w dokumencie o Gabrielu Fernandezie opowiadają historie i co pamiętają, ale nikt mu nie pomógł. Wszyscy go zawiedli. Biedne dziecko. Chciałabym go przytulić – napisała

W kolejnym poście atakowała system, który zezwolił na takie bestialstwo.

Z każdym kolejnym odcinkiem dokumentu, artystka nie mogła pogodzić się z tym, że nikt mu nie pomógł.

Dokument składa się z sześciu odcinków i można zobaczyć go na Netflixie. Oprócz historii Gabriela Fernandeza, pokazuje on jak zawiódł amerykański system socjalny. Pomimo uwag zgłaszanych przez nauczyciela, że w domu 8-latka dochodzi do przemocy, nic z tym nie zrobiono. Po śmierci chłopca czterech pracowników socjalnych zostało oskarżonych o przemoc wobec dzieci oraz fałszowanie dokumentów. Matka chłopca, Pearl Fernandez została skazana na dożywocie, a ojczym Isuaro Aguirre został skazany na karę śmierci.

Polecane

Share This