Carnal i Hedfirst w Hard Rock Cafe


2010.11.29

opublikował:

Carnal i Hedfirst w Hard Rock Cafe

30 listopada, podczas kolejnego koncertu z cyklu Pepsi Rocks!, w Hard Rock Cafe Warsaw wystąpią dwie metalowe formacje: Carnal oraz Hedfirst, który po dwóch latach nieobecności powraca na scenę.

Carnal zdecydowanie wyróżnia się na polskiej scenie metalowej. Zespół powstał w 1999 roku i od samego początku koncentruje się na surowości, rytmie, ale również melodyjności i klimacie przy tworzeniu muzyki. Carnal to grupa przyjaciół, którzy doskonale się rozumieją i uwielbiają ze sobą pracować.

Ostatnia, druga płyta zespołu nosi tytuł „Re-Creation”. Album ten to krążek, który nie pozostawia słuchacza obojętnym – raz rozentuzjazmowanego, innym razem zagubionego w wielości barw i emocji. Te 10 nowych utworów i cover The Sisters Of Mercy są jednocześnie atmosferyczne i odlotowe z całą surowością i energią rock`n`rolla.

Hedfirst powraca na scenę po ponad 2 latach nieobecności. Zespół uważany jest prekursorów łączenia soczystego, potężnego metalu z hard-corowym pazurem i dynamiką. Kiedy znaczna ilość polskich kapel inspirowała się dokonaniami nu-metalowych tuzów zza oceanu, oni już wkraczali na ścieżkę metal-core, który w późniejszym czasie, stał się jednym z najpopularniejszych nurtów w świecie bezkompromisowej muzyki.

Najbliższe koncerty zespół Hedfirst zagra w składzie: Wiśnia (The Supergroup, Carnal) – dr, Godzu (Carnal) – git, Piter (Ametria) – bas.

Bilety do nabycia na Eventim

 

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

PEPSI ROCKS! presents Carnal and Hedfirst

Data: 30.11.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp: 13 zł (przedsprzedaż) / 18 zł (w dniu koncertu)

Polecane

Share This