Centrum Strona – sprawdź promomix płyty


2013.11.16

opublikował:

Centrum Strona – sprawdź promomix płyty

Już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi debiutancki krążek częstochowskiej grupy, zwycięzców pierwszej edycji „Żywego Rapu”.

Centrum Strona to ekipa zajarana brzmieniem Nowego Jorku lat 90-tych. Ich boom bap – bo taki rap, pełen trzeszczących basów, mocnych perkusji, wysokich temp, robią – jest pełen społecznych treści i mocnego przekazu. Dwóch MC: Matis i Złoty nie mają żadnych oporów, by na mikrofonach wyrażać swoje dość kontrowersyjne poglądy. Produkcją zajmuje się głównie Matis, choć współpracuje również z innymi beatmakerami. I tak, pośród producentów, których podkłady znajdują się na pierwszej legalnej płycie chłopaków, znajdują się m.in. O.S.T.R, Sztigar Bonko, Mżawski, Krazy Krauze czy – znany ze współpracy z Hemp Gru – SWD. Charakteru brzmieniom ekipy Centrum Strona nadaje beatboxer Igores, który na koncertach pełni rolę hypemana Matisa i Złotego. Do składu koncertowego należy również skreczmajster DJ Boski Piotrek.

{reklama-hh}

Oprócz wymienionych producentów, do gościnnego udziału w albumie zaproszonych zostało wielu znamienitych gości. Na krążku usłyszeć można czołowych reprezentantów Hemp Records – Hemp Gru, Ryfa Ri, BRZ – ale nie tylko. Poza nimi, swoją obecność bardzo wyraźnie zaznaczyli Sensi, Tytson oraz wywodzący się z nieco innych klimatów muzycznych, Junior Stress.

Zapraszamy do zapoznania się z promomixem zapowiadającym wydawnictwo.

Polecane

Share This