Chance The Rapper pozywa swojego byłego menedżera o trzy miliony dolarów


2021.02.25

opublikował:

Chance The Rapper pozywa swojego byłego menedżera o trzy miliony dolarów

foto: mat. pras.

Chance The Rapper pozywa swojego byłego menedżera, Pata Corcorana, o 3 miliony dolarów. Według jego pozwu, Corcoran wykorzystywał swoją rolę menedżera do „handlu dla własnej korzyści, przekierowując możliwości biznesowe do swoich oddzielnych firm”.

Chance The Rapper twierdzi również, że Corcoran działał na niekorzyść profesjonalnego wizerunku rapera, „żądając i przyjmując łapówki” od tych, którzy chcieli robić interesy z raperem.

Według 34-stronicowego pozwu, raper twierdzi, że Corcoran nie był wobec niego uczciwy i lojalny. Pozew szczegółowo opisuje przypadki, w których Corcoran rzekomo naruszył swoje obowiązki. Chance The Rapper oskarża Corcorana m.in. o wykorzystywanie swojej pozycji jako menedżera do umówienia się na spotkanie z Live Nation, tylko po to, by skorzystać z okazji do omówienia interesów biznesowych niezwiązanych z Bennettem. W pozwie zarzuca się Corcoranowi, że zasugerował Live Nation, że „mieliby znacznie większą szansę na promowanie trasy koncertowej z udziałem rapera, gdyby zgodzili się na zakup wina” z wytwórni win Corcorana.

Polecane


Share This