Chance the Rapper pracuje nad rebootem „Kevina samego w domu”

Raper opowiedział Jimmy'emu Fallonowi o swoich planach na nową wersję.


2021.05.17

opublikował:

Chance the Rapper pracuje nad rebootem „Kevina samego w domu”

foto: mat. pras.

W miniony piątek Chance the Rapper był gościem Jimmy’ego Fallona w jego The Tonight Show. Jednym z tematów poruszonych podczas rozmowy są plany zrealizowania nowej wersji kultowego „Home Alone”, znanego u nas jako „Kevin sam w domu”. Raper zdradził, że praca nad reebotem produkcji z 1990 roku jest obecnie jednym z jego głównych zajęć.

To właściwie jeszcze sekret, ale pracuję nad rebootem „Home Alone”. Jak wielu ludzi wie jestem fanem „Homa Alone” i Johna Hughesa, pewnie zresztą jak wiele innych osób. To jest bardzo chicagowski film i odkąd byłem mały, oglądając go, zastanawiałem się: a gdyby istniało „Home Alone” w kapturze (ang. hood – przyp. red.). Albo „Hood Alone”, jak wolisz. Trochę bardziej poważna historia o tym, co się dzieje, kiedy kolesie próbują wyważyć drzwi do niewłaściwego domu. Szykuje się naprawdę zabawna historia. Nie mogę w tej chwili zdradzić wielu szczegółów, ale na pewno taka będzie – powiedział Chance.

Sprawdź także: Smolasty odpowiada na krytykę po występie na Fame MMA

Na nową wersję „Home Alone” przyjdzie nam z pewnością jeszcze poczekać. Co ciekawe, dwa lata temu remake klasycznej komedii zapowiedział także Disney. Zdjęcia do tego filmu ruszyły w lutym 2020, ale przerwano jest przez pandemię. Na razie nie wiadomo, kiedy film trafi do dystrybucji.

Polecane

Share This