Chillwagon bez Żabsona? Raper tłumaczy, dlaczego nie pojechał z kolegami do Hiszpanii


2019.09.04

opublikował:

Chillwagon bez Żabsona? Raper tłumaczy, dlaczego nie pojechał z kolegami do Hiszpanii

fot. kadr z wideo

Kilka dni temu ekipa Chillwagonu wyruszyła do Hiszpanii, by „znaleźć to, czego nikt wcześniej tam nie znalazł”. Artyści prawdopodobnie przywiozą z wyprawy zdjęcia do nowych teledysków, być może nagrają jakieś kawałki. Poczynania Borixona, ReTo, Kizo i reszty ekipy można na bieżąco śledzić na Instagramie.

Uwadze fanów nie umknął fakt, że grupa udała się do Hiszpanii bez jednego ze swoich kluczowych członków – Żabsona. Tych, którzy zdążyli zwietrzyć konflikt, Żabson uspokaja, pisząc:

Słuchajcie, nie szukajcie żadnego spisku w tym, że nie ma mnie w Hiszpanii z Chillwagonem xD. Po prostu w ten weekend gram ostatni koncert przed bardzo długą przerwą w Oławie. Oława, Wrocław i okolice, musicie tam być. W niedzielę lądują w Maladze i dołączam do mojej fantastycznej ekipy.

Żabson będzie główną gwiazdą oławskiego Letniego Party 2019. Impreza startuje w sobotę o 15:00. Wcześniej, już w najbliższy piątek w Newonce Bardze odbędzie się impreza związana z przedpremierą klipu do nowego kawałka Żabsona. W utworze „Ucieknij ze mną” rapera gościnnie wsparła Dziarma.

Polecane

Share This