Chillwagon czy Heavyweight? Kizo ujawnia, który projekt jest mu bliższy


2021.02.09

opublikował:

Chillwagon czy Heavyweight? Kizo ujawnia, który projekt jest mu bliższy

fot. kadr z wideo

Już 6 marca tego roku odbędzie się kolejna, dziewiąta już gala Fame MMA. Walką wieczoru podczas marcowej gali Fame MMA 9 będzie pojedynek dwóch raperów: Kizo oraz Popka. Reprezentant chillwagonu stoczy swój drugi pojedynek w oktagonie (na koncie ma przegraną przez nokaut z Marcinem Makowskim). Popek natomiast ma na koncie wygraną ze Stiflerem. Trójmiejski raper był gościem Fame 9 Cage, w którym odpowiadał m.in. na pytania od fanów. Konferencje Fame MMA zazwyczaj wzbudzały spore kontrowersje, ale ostatnia przebiegła bardzo spokojnie.

Uważam, że walka moja i Popka możemy zrobić wystarczające show w samej klatce i nie musimy się zbędnie wyzywać. Jestem raperem, jednak trenuję całe życie i chce mi się bić, dlatego w moim przypadku Fame jest świetną okazją, żeby się sprawdzić – powiedział na samym początku Kizo – Wziąłem tę walkę bo czuje się pewny tego pojedynku. Nie mam w naturze teraz go wyzywać dla lajków, polubień czy PR – dodał.

W trakcie rozmowy z Michałem Baronem Kizo przyznał, że kiedyś jego idolem był Eminem. Do tego stopnia lubił jego muzykę, że zrobił sobie nawet podobną fryzurę – w trakcie wakacji zafarbował włosy na blond. Prowadzący Fame 9 Cage zapytał Kizo, do czego jest bardziej przywiązany sercem: tworzonego z Jongmenem i Bonusem RPK Heavyweight czy chillwagonu?

Heavyweight był takim projektem, który powstał kiedy wszyscy z naszej trójki byliśmy na wolności i mogliśmy swobodnie ten projekt. W międzyczasie sytuacja z Bonusem wyszła, tak jak wyszła. Chillwagon trwa dłużej, Heavyweight miał po drodze dużo pewnych przeszkód. Sercem bardziej jestem przy chillwagonie, ale jeden i drugi projekt jest dla mnie ważny – podkreślił Kizo.

SPRAWDŹ TAKŻE: Na miesiąc przed walką z Kizo Popek zna już kolejnego rywala na Fame MMA

Fame MMA 9 zapowiada się bardzo ciekawie. W oktagonie oprócz Kizo oraz Popka zobaczymy także Kubańczyka. Raper, który ma na koncie dwie wygrane walki, powalczy o pas w kategorii 84 kilogramów z Marcinem Malczyńskim. Do klatki wróci także Zusje, znana niegdyś pod pseudonimem Luxuria Astaroth. Dotychczas Zusje stoczyła dwie walki na Fame MMA – jej przeciwniczkami były Marta Linkiewicz oraz Dagmara Szewczyk. Teraz stoczy bój z Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk, dziewczyną boksera Artura Szpilki. Drugą walkę wieczoru stoczą Kacper Blonsky oraz Sylwester Wardęga, który tym samym zadebiutuje w Fame MMA. Gala Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This