Christina Aguilera pokazała klip do piosenki promującej Mulan


2020.08.15

opublikował:

Christina Aguilera pokazała klip do piosenki promującej Mulan

„Loyal Brave True”, to utwór zapowiadający remake „Mulan„. Co ciekawe, Aguilera nagrała także motyw przewodni do pierwszej wersji filmu w 1998 roku. Wtedy animowana wersja filmu promowana była utworem „Reflections„.

– Film „Mulan” i piosenka „Reflection” zbiegły się w czasie z podpisaniem mojego pierwszego kontraktu płytowego. Wspaniale jest wrócić do tak niesamowitego filmu, który jest pełen mocy i przekazu, a ten przekaz wytrzymuje próbę czasu – pozostawanie wiernym sobie, bycie tym, kim się czujesz i uczenie, jak być nieustraszonym. Moja nowa piosenka „Loyal Brave True” reprezentuje doskonałą równowagę między wrażliwością a siłą – powiedziała Christina.

Za reżyserię teledysku odpowiada Niki Caro, która jest także reżyserką samego filmu.”Loyal Brave True”, to jeden z dwóch numerów, które wokalistka nagrała na ścieżkę dźwiękową do filmu. Pierwotnie kawałek miał swoją premierę w marcu – ze względu jednak na pandemię koronawirusa, premiera filmu została przesunięta na wrzesień. „Mulan” będzie można oglądać na platformie Disney +. W krajach, w których nie można oglądać Disney +, premiera odbędzie się w kinach.
<

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Źródło: NME / Rolling Stone / Instagram / YouTube

Polecane


Share This