Chylińska rządzi w sieci

Co się stało z "Angelene"? W poniedziałek mamy poznać kolejne szczegóły płyty "Modern Rocking"…


2009.10.17

opublikował:

Chylińska rządzi w sieci

Już 23 października premiera albumu “Modern Rocking”. Na razie znamy tylko pierwszy singiel “Nie mogę Cię zapomnieć”. Pojawił się on w mediach ponad dwa tygodnie temu i wywołał olbrzymie kontrowersje. Nie, żeby Agnieszka przygotowała jakiś skandalizujący klip, jak Rammstein, nie, to nie to. Zaskoczeniem dla wszystkich było rzucenie się w objęcia popu, muzyki klubowej i tego wszystkiego, czego nie cierpią współcześni rockerzy.

Najnowszy teledysk Agnieszki Chylińskiej jest od kilku dni najpopularniejszym filmikiem oglądanym i komentowanym na portalu youtube.com (1. miejsce w Polsce, 3. na świecie)! Rekordy oglądalności teledysk bije również na innych platformach. To efekt szoku.

Bo czy ktoś mógł się tego spodziewać po takim gościnnym występie z zespołem Hey, kiedy to te kilka wersów zaśpiewanych przez Agnieszkę zdmuchnęło w niebyt wszystkie inne wokalistki chcące pretendować do miana “królowej polskiego rocka”? Przypomnijcie sobie Chylińską raptem sprzed kilkunastu miesięcy. Niecierpliwi niech od razu przeskoczą do 2. minuty i 18. sekundy.


Od najbliższego poniedziałku – 19 października – będziemy mieć szansę usłyszeć trochę więcej… Od poniedziałku do piątku (zawsze po 18.00) mamy poznać kolejne szczegóły. Na antenie… RMF FM, rozgłośni, której znakiem firmowym jest serwowanie muzyki lekkiej, łatwiej i przyjemniej. Innymi słowy: muzyki nieskomplikowanej i banalnej. Zatem dobór medium nie wróży niczego dobrego i każe mi zapomnieć, że “Nie mogę Cię zapomnieć” mogło być tylko marketingowym żartem…

Jutrzejszy, niedzielny poranek Agnieszka spędzi w “Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadać będzie o najnowszej płycie. Pewnie usłyszymy o współpracy z Planem B (Marek Piotrowski i Bartek Królik) – duetem producentów znanych z Sistars, czy ze współpracy z Natalią Kukulską. Pewnie usłyszymy też, że nadszedł czas na zmiany, i takie tam różne.

“Fantastyczny głos Agnieszki, gwarancja najwyższej jakości dźwięku, doskonała produkcja na światowym poziomie – oto płyta “Modern Rocking”. Dojrzała, zaskakująca, nowoczesna…” – Agnieszko, jak ja bym chciał wierzyć w te zapewnienia.

Polecane