Chylińska wyznaje miłość Stasiakowi


2009.10.26

opublikował:

Chylińska wyznaje miłość Stasiakowi

Już dziś (26 października) o godz. 21.30 będziemy świadkiem wyjątkowego wyznania miłosnego! W programie „Szymon Majewski Show” w TVN Agnieszka Chylińska wyznała miłość wokaliście zespołu Papa D – Pawłowi Stasiakowi!

Miłość Agnieszki Chylińskiej do Pawła Stasiaka trwa niezmiennie od lat 80-tych. To wtedy, jako uczennica szkoły podstawowej zakochała się w wokaliście popularnej grupy – Papa Dance. Przedstawiała się wówczas wszystkim nie ze swojego prawdziwego imienia i nazwiska, ale jako Marta Stasiak! Pełna wiary w swoje marzenia opowiadała koleżankom ze szkolnej ławki, że kiedyś wyzna miłość swojemu idolowi osobiście. Niestety musiała czekać na ten moment aż 25 lat! Ale było warto!

Agnieszka ujawniła swoje uczucia podczas programu „Szymon Majewski Show”, w którym Paweł Stasiak, lider świętującego jubileusz zespołu Papa D, zaśpiewał specjalnie dla niej piosenkę o najpiękniejszej – „Naj Story”. Sama Agnieszka również zaskoczyła nas szczególnym wykonaniem piosenki śpiewanej przez Klaudię Kulawik w programie „Mam talent”. Co więcej odegrała znakomicie te role, w specjalnej stylizacji. Co Paweł Stasiak robił w lodówce? Z czego oblał maturę, te i wiele zaskakujących opowieści z czasów dzieciństwa i historii maturalnych już w poniedziałek w TVN o 21.30.

Polecane

Share This