Cilvaringz przed Method Manem


2009.12.05

opublikował:

Cilvaringz przed Method Manem

Publiczność w warszawskiej Stodole przed występem Method Mana (31 marca 2010) rozgrzeje Cilvaringz, artysta znany ze współpracy z Wu-Tang Clanem. Bilety na to wydarzenie można już nabywać za pośrednictwem www.ticketpro.pl, www.ticketonline.pl, www.shortcut.pl oraz www.eventim.pl. Kosztują 99 zł (120 zł w dniu koncertu).

Cilvaringz to holenderski rapper pochodzenia marokańskiego. W swojej karierze współpracował z Wu-Tang Clanem oraz Salah Edinem. Świat hip-hopu po raz pierwszy usłyszał o Tariku Azzougarh (prawdziwe nazwisko Cilvaringza), gdy rapper wskoczył na scenę podczas koncertu Wu-Tangu w Amsterdamie w 1997 roku. Freestyle Tarika zachwycił RZA, który zaproponował artyście rozmowę po koncercie. Niestety podczas występu wybuchły zamieszki i do spotkania hip-hopowców nie doszło. Do współpracy artystów doszło dopiero po wielu latach. Nie obyło się przy tym bez przeszkód: Tarik przez kilka lat podróżował do NY by odnaleźć RZA i wręczyć mu swoje demo. Dopiero piąta wizyta Holendra zakończyła się sukcesem i rozmową z RZA – Cilvaringz przyznaje, że wówczas w ciągu pięciu minut zmieniło się całe jego życie!

Dzisiaj znany jest z pracy przy dwóch krążkach RZA, współpracy z Ghostface`m, a także z solowych albumów. Jego ostatni krążek „I” ukazał się w kwietniu 2007 roku. Tarik porusza na nim kwestie związane z polityką – stosunkiem USA do reszty świata, relacjami między Izraelem a Palestyną, nie stroni jednak także od wersów o miłości czy samym hop-hopie. Jego styl porównywany jest najczęściej do Ghostface`a oraz Brother Aliego.

Dodajmy, że podczas występu Method Mana na scenie wspólnie z nim pojawi się DJ Mathematics, bardzo ważna postać w rodzinie Wu-Tang, producent wielu numerów formacji, a także artysta solowy. Gościnnie na scenie  znajdzie się także Streetlife, wieloletni współpracownik Method Mana.

Dodatkowi artyści na pewno sprawią że marcowy wieczór w Stodole będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich fanów ambitnego hip-hopu.

Polecane

Share This