Cira kończy EP-kę

"Plastikowy Kosmos" już prawie gotowy.


2012.02.24

opublikował:

Cira kończy EP-kę

„Plastikowy Kosmos” to nadchodząca EPka białostockiego rapera Ciry. Muzyk obecnie kończy pracę nad płytą, która ukaże się nakładem wytwórni Step Records w 2012 roku.

Album będzie zawierać 6 utworów wyprodukowanych w całości przez Szatta, z skreczami DJ Ace`a. Gościnnie na krążku pojawi się paru raperów, których ksyw póki co Cira nie chce zdradzać. Płyta ukaże się jeszcze przed premierą wspólnego albumu Hukos / Cira.

{reklama-hustla}


Oto, co osoby mające spory wkład w ostateczne brzmienie albumu Ciry, mówią o tym materiale:

DJ ACE

Kolejny materiał od Cirsona. Nie wiem jaki jego procent dane mi było usłyszeć przed premierą, ale pewne jest, że siada mi każdy kolejny numer tego zawodnika. Solidna i z pewnością konsekwentna od początku do końca rzecz. Polecam każdemu. Nawet jeśli nie znajdziesz tam nic dla siebie, to czas poświęcony tej ep`ce nie będzie czasem straconym. Rhymes hard as concrete – listen up closely!

ESDWA

Coś mi się wydaje, że będzie to najbardziej spójne i klimatyczne wydawnictwo Cirsona. Zresztą, nie zawężajmy tylko do płaszczyzny wokalnej – Szatt wyrzeźbił ciekawe, niebanalne biciory – jest bardzo eterycznie, ale gdzie trzeba tam boom bapowo załupie. Jednocześnie nie ucieka od bogatego instrumentarium i rozbudowanych aranży – słychać, ze mamy rok 2012. Całość na wieczorno-nocne spotkania ze słuchawkami, przynajmniej w moim odczuciu.

HUKOS

Cira nigdy nie zawodzi swoimi kolejnymi pozycjami. Nie inaczej będzie w przypadkuy tej epki. Miałem też okazję udzielić się na niej gościnnie, co jest naturalnym efektem prac na wspólnym materiałem, które rozpoczęliśmy. Jak zwykle płyta niełatwa w odbiorze, daleko wykraczająca poza banał i ramy klasycznie pojmowanego hip hopu. Po raz kolejny udąło się zachować balans pomiędzy dosadnością opisów otaczającego świata, a metaforycznymi podróżami w głąb siebie. Zrobiłeś to bracie hehe, polecam… .

Polecane