Cleo – nowy klip i zapowiedź niespodziewanego projektu


2019.05.24

opublikował:

Cleo – nowy klip i zapowiedź niespodziewanego projektu

fot. kadr z wideo

W tym roku czekamy na nowy album Cleo, będący następcą „Bastet”. Artystka opublikowała już kilka znakomicie przyjętych singli, wśród których znalazły się m.in. piosenki „Łowcy gwiazd” czy „EVA”, teraz prezentuje kolejną nowość. Co ciekawe – nie jest to kolejny singiel zapowiadający płytę, którą obiecała fanom artystka, ale pierwsza zapowiedź całkowicie nowego projektu, który ukaże się dopiero po planowanym na jesień krążku.

Planowane wydawnictwo ma być „niezależnym projektem, w którym Cleo wraca do swoich muzycznych korzeni”. Całość ma być nawiązywać do lat 60. W nowych utworach mają pobrzmiewać m.in. funk i soul.

Teledysk został wystylizowany na telewizyjne show, w którym uczestnicy mierzą się ze sobą swoimi umiejętnościami w dziedzinie podrywu

Cleo zaprosiła do udziału w klipie masę znajomych. Na ekranie partnerują jej Qczaj, Dawid Kwiatkowski, Mamiko, Dharni, Paula Tumala i cała plejadę ludzi ze Świata TikToka: Natalia Sisik, Jarosław Kostrzewa, Magic of Y, Kinga Sawczuk, Lena Kociszewska, Sabina Pawlik, Martyna Zbirańska , Magda Bereda, Izabela Zabielska, Filip Zabielski, Patryk Zapała, Daniel Xantos, Adam Żakiewicz, Radosław Kapias.

Cleo po raz pierwszy zrealizowała teledysk od początku do końca – napisała scenariusz, wyprodukowała go, zajęła się „castingiem”, doborem garderoby… to najbardziej „jej” teledysk w całym dorobku.

Polecane

Share This