Co polscy raperzy przygotowali na prima aprilis?


2019.04.01

opublikował:

Co polscy raperzy przygotowali na prima aprilis?

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W zalewie fake newsów prima aprilis mamy praktycznie codziennie. Mimo to właśnie dziś w mediach pojawia się najwięcej informacji, w które nie warto wierzyć. Wśród artystów nabierających dziś swoich fanów znalazł się m.in. Abradab, przekonujący, że… szykuje niemieckojęzyczny album.

Premiera!!! Idąc za ciosem po oszałamiającym sukcesie „048”, postanowiłem ruszyć na podbój kontynentu! Rozpoczynam od naszych zachodnich rubieży i oto prezentuję Wam „049”, czyli 048 po niemiecku! Poznaj znane już teksty na autorskich bitach w kompletnie nowej, pięknie brzmiącej odsłonie! – zachęca na Instagramie Abradab.

W nieco inne tony uderza KęKę, zapowiadając karierę polityczną. Raper zapowiedział dziś start w eurowyborach. Znany lokalny patriota radomski zachęca do poparcia nowopowstałej partii Only Radom.

Pewnie spytacie skąd w niej słowo „Only”. Słowo „only” w języku angielskim oznacza „tylko”. Czy to oznacza że mam zamiar dbać tylko o interesy Radomia i jego mieszkańców, a nie myśleć o reszcie kraju? Tak. Dokładnie taki mam zamiar. Moje motto to „NAM WSZYSTKO, WAM GÓWNO” – czytamy na profilu artysty.

Dobry humor nie opuszcza dziś Wujka Samo Zło. Po przegranej walce z Arabem artysta, dziennikarz i aktywista zapowiadał, że teraz bierze się za discopolowców. Dziś przekonuje, że ma już jednego na oku.

Już w czerwcu moja walka ze Sławomirem, podrabianym disco polowcem – pisze WSZ, zapraszając na galę FEN25.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez abradab (@abradab_44)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Już w Czerwcu moja walka ze Sławomirem podrabianym disko polowcem #fen25

Post udostępniony przez wujek samo zlo (@wujek_samo_zlo)

Polecane

Share This