Co różni Tego Typa Mesa od Kanyego Westa?


2020.02.29

opublikował:

Co różni Tego Typa Mesa od Kanyego Westa?

fot. Marta Kacprzak

Ten Typ Mes zdecydował się na najbardziej radykalną zmianę w swojej dotychczasowej twórczości. Powołując do życia Biały Tunel, zespół, w którym obok niego występują Szogun oraz Bartosz Tkacz, Mes pierwszy raz w karierze sięgnął po auto-tune. Fani artysty reagują na tę zmianę różnie, ale łączy ich jedno – nikt nie przeszedł obok transformacji Typa obojętnie.

Odpowiadając na pytania fanów na Instagramie Mes poruszył także temat swojego nowego muzycznego wcielenia. Jeden ze słuchaczy zapytał, czy artysta akcentuje to, że jego „Odkąd umarłem” ma podobny vibe do tego, który Kanye West miał na „808s & Heartbreak”. Szef Alkpoligamii nie zgodził się z tą tezą, wskazując zasadniczą różnicę:

No nie wiem… vibe? Ale w której piosence? U niego jest raczej gładki smuteczek, u nas rdzawy niepokój – ocenił na Instagramie Mes.

Przypominamy, że imienny album Białego Tunelu ukaże się już w najbliższy piątek nakładem Alkopoligamii. Limitowane do 5000 egzemplarzy wydawnictwo nadal można zamawiać w sklepie wytwórni.

Polecane

Share This