Coma symfonicznie


2011.09.08

opublikował:

Coma symfonicznie

Staje się powoli tradycją, że co roku zespół Coma sprawia swoim fanom prezent w postaci koncertu z Orkiestrą Symfoników Gdańskich. Odbyły się już dwa takie koncerty – premierowy w czerwcu 2009 w Gdańsku oraz we wrześniu 2010 w Warszawie.

Pierwsze z tych wydarzeń zostało zarejestrowane na płycie, której premiera zbiegła się z datą drugiego koncertu. Teraz przyszedł czas na południe Polski.

Już 18 września 2011 o godz. 19:00 w Kielcach w przepięknym, położonym wśród skał, amfiteatrze Kadzielnia wystąpi Coma z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego.

Będzie to największe widowisko symfoniczne z udziałem polskich wykonawców.

Ponieważ album „Coma Symfonicznie“ osiągnął status Złotej Płyty, będziemy mieli okazję wspólnie uczcić to w Kadzielni.

Jak mówi Andrzej Szczypiorski Dyrygent OSG: „Praca nad projektem Coma Symfonicznie to wyjątkowe wyzwanie. W oparciu o doświadczenia zeszłorocznej trasy akustycznej udało nam się jeszcze bardziej zacieśnić wspólny język muzycznej ekspresji. Wiele utworów uzyskało nową szatę dźwiękowa, czasami mgliście – pastelową, a w innych momentach wręcz energetyczną i drapieżną.  W najbliższym projekcie zaprezentujemy również kilka nowych utworów. Współpraca z Comą sprawia nam wiele radości, a sądząc po reakcji fanów jak i fachowej krytyki muzycznej – udaje nam się wypracować taki efekt artystyczny, który zadowala nawet najbardziej wymagające gusta muzyczne.”

Bilety dostępne w sprzedaży na www.ticketpro.pl, www.bilety24.pl oraz w sieci salonów EmpikBilety Kielce:

Agencja Artystyczna FJK Music tel. 664 008 130

Polskie Biuro Podróży ul. Sienkiewicza 26

 

Ceny biletów: kat I (sektor A) / kat II (sektor B) / kat III (sektor C)-90 zł / 70 zł / 50 zł – do 01.06.2011 – wyprzedane

-100 zł / 80 zł / 60 zł – od 02.06.2011

-110 zł / 90 zł / 70 zł – w dniu imprezy bilety wyłącznie w kasach Amfiteatru

Coma symfonicznie

Największe przeboje w nowej aranżacji, bo z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej – taki właśnie koncert zagra zespół Coma w ramach Gdańskiego Widowiska Nocy Świętojańskiej. Grupa zagra z czterdziestoosobową Orkiestrą Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego.

Podczas koncertu po raz pierwszy będziemy mogli usłyszeć przeboje grupy w zupełnie nowych, symfonicznych aranżacjach. Ten wyjątkowy i niepowtarzalny koncert odbędzie się 23 czerwca 2009 r. o godzinie 22.00 na Targu Węglowym w Gdańsku, na scenie umiejscowionej na tle gdańskich zabytków. Jak zapowiedział lider zespołu Piotr Rogucki, koncert będzie tym bardziej wyjątkowy, iż fani usłyszą na nim utwory nigdy wcześniej nie prezentowane na koncertach. Na Targu Węglowym specjalnie na ten dzień ustawiony zostanie amfiteatr. Wszystkie miejsca będą siedzące, ale nienumerowane.

Gdańskie Widowisko Nocy Świętojańskiej – COMA akustycznie

 23.06.2009

Gdańsk

Ceny biletów: 57,00 PLN – 77,00 PLN

Tagi


Popularne newsy

Polecane

Share This