Coria rusza w trasę. Pierwszy występ już w czwartek


2014.12.03

opublikował:

Coria rusza w trasę. Pierwszy występ już w czwartek

Zespół Coria, którego debiutancka płyta „Teoria splatania” ukazała się z końcem października, ma już za sobą pierwsze koncerty promujące ten materiał, a już w tym tygodniu wyruszy w trasę obejmującą miasta w całej Polce. Zobaczcie, gdzie będzie można posłuchać Corii na żywo:

04.12 – Chojna, Centrum Kultury

05.12 – Szczecin, Rocker

06.12 – Zielona Góra, Rock Out

18.12 – Poznań, Alligator

19.12 – Leszno, Fabryka Dźwięków

20.12 – Wrocław, Od Zmierzchu Do Świtu

08.01 – Warszawa, Hard Rock Cafe

15.01 – Kraków, Rotunda

24.01 – Katowice, Highway Club

Debiutancki album grupy promuje zobrazowane klipem nagranie „Nie pozwól mi”.

Coria powstała z połączenia byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (na swoim koncie mieli dwa albumy studyjne oraz m.in. support przed Guns N` Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music – Tomasza Mrozka. Pierwszym wspólnym nagraniem był wydany w 2013 roku singiel „Niepokój”. Pomimo młodego wieku muzyków zespół ma bogatą historię sceniczną ale najważniejszym jak dotąd koncertem jest ten z czerwca 2014 roku. Zespół wygrał wówczas konkurs „Life On Stage”, którego nagrodą było zagranie na oświęcimskim Life Festivalu.

Corię wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Jak sami o sobie mówią: W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że Coria to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.

Tagi


Polecane

Share This