Córka Dr. Dre jest bezdomna. Kobieta ma czwórkę dzieci


2021.08.07

opublikował:

Córka Dr. Dre jest bezdomna. Kobieta ma czwórkę dzieci

Życie rodzinne Dr. Dre jest dalekie od ideału. Producent po 24 latach rozstał się z żoną Nicole Young, narażając się tym samym nie tylko na publiczne pranie brudów, ale też na wysokie alimenty. W lipcu po miesiącach batalii pomiędzy prawnikami obu stron sąd ustanowił, że roczne uposażenie Nicole ma wynieść 3,5 mln dolarów. To ponad 20 razy mniej niż pierwotnie wnioskowała, ale mimo wszystko wydaje się, że przy takich pieniądzach kobieta powinna być usatysfakcjonowana. Kwota ma obowiązywać do momentu, w którym Nicole nie wyjdzie ponownie za mąż lub nie zawrze związku partnerskiego.

Rozwód to jedno, ale na początku roku dowiedzieliśmy się, że Dre nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem.

Nie widziałem Andre od śmierci jego dziadka. Nie pamiętam nawet, kiedy to było. Nie mamy żadnych relacji. Moi pozostali synowie mnie kochają. Mówią mi o tym. Ale tam skąd pochodzę, większość młodych ludzi jak Andre, która odniosła sukces, ma w nosie swoich ojców – mówił amerykańskim mediom Theodore Young.

Kontaktu z Andre nie ma także jego najstarsza córka LaTanya, która jest jednym z ośmiorga dzieci Dre. 38-letnia dziś LaTanya wyznała brytyjskiemu „Daily Mail”, że jest w dramatycznej sytuacji finansowej. Kobieta pracuje obecnie jako kurier rozwożący jedzenie oraz jako pracownica magazynu. Niestety, mimo dwóch posad LaTanya nie jest w stanie zapewnić bytu czwórce swoich dzieci. Córka Dre wyznała, że ojciec przestał opłacać jej czynsz z końcem 2020 roku. Kiedy przestał, nie była w stanie opłacić mieszkania.

Moje dzieci mieszkają u przyjaciół. Nie żyją w samochodzie, tak jak ja. Staram się nie pójść na dno. Od pewnego czasu mam długi, tymczasem ludzie szufladkują mnie jako córkę milionera i nie rozumieją, dlaczego pracuję – mówi LaTanya. Kobieta podkreśla, że jej dzieci są już na tyle duże, że doskonale rozumieją, kim jest ich dziadek. Nie mogą natomiast zrozumieć, dlaczego nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

LaTanya mieszka w wynajmowanym SUV-ie, za którego płaci co miesiąc ponad dwa tysiące dolarów. Kobieta nie jest w stanie płacić takich pieniędzy, więc obawia się, że wkrótce straci także samochód.

Polecane

Share This