„Coś dla hip-hopowców, nie ludków z dyskotek” – Ero i Sydoz w najnowszym numerze Kosiego


2021.04.13

opublikował:

„Coś dla hip-hopowców, nie ludków z dyskotek” – Ero i Sydoz w najnowszym numerze Kosiego

„Muzyka Esencjonalna” to kolejny singiel zapowiadającym solowy krążek Kosiego „IS.OK”, który ukaże się nakładem Def Jamu. Tym razem gościnie w nowym numerze Kosiego udzielili się Sydoz, Ero i DJ Vazee. Kawałek został wyprodukowany przez Szeda SWD.

Członek legendarnego składu JWP, pomimo aktualnego stanu świata mówi „IS.OK”, co nie oznacza, że album, to łagodna i wesoła podróż. Raper dał się poznać fanom jako charyzmatyczny oraz gorzki obserwator rzeczywistości i takich klimatów spodziewać możemy się na albumie. Ta droga będzie ubarwiona wieloma pracami graficznymi Kosiego, który poza rapowym skillem jest także znany ze swojego artystycznego zacięcia. Jego prace dostępne będą w ramach fizycznego wydania, nie tylko w formie bookletu, a także dodatków, które dostaniecie jedynie w preorderze.

Po latach, niezliczonych gościnnych udziałów na trackach innych artystów, oraz projektów takich jak Blackbook czy Jetlagz, czas na album solowy. Premiera odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku, ale już teraz można go zamówić w przedsprzedaży. Artysta oraz wydawca przygotowali kilka wariantów zawierających pocztówki, dripper, koszulkę, bluzę, kasetę, a nawet puzzle. W

Wydawnictwo możecie zamówić po kliknięciu w grafikę poniżej.

Polecane

Share This