„Cry Just A Little Bit” Pierwszy Raz Od Lat Na Żywo


2009.05.07

opublikował:

„Cry Just A Little Bit” Pierwszy Raz Od Lat Na Żywo

Już 16 maja w warszawskiej Sali Kongresowej, na jedynym koncercie w Polsce pojawi się jeden z najpopularniejszych wokalistów lat 80tych – Shakin` Stevens. Artysta zdradził już więcej szczegółów dotyczących polskiego występu: „Przywiozę ze sobą dziesięcioosobowy zespół, w składzie którego znajdą się: trąbka, saksofon tenorowy, 2 gitary prowadzące, 3 wokalistki w chórkach oraz oczywiście bas, perkusja i pianino. Pytano mnie, jakie utwory zaprezentuję podczas tego występu – tak, pojawią się hity, a także piosenki z płyty `Now Listen` oraz kompozycje z moich albumów i utwory, których nie nagrałem. Wiem, że w Polsce sporą popularnością cieszy się `Cry Just A Little Bit`, mogę więc potwierdzić, że utwór ten powróci do koncertowej set-listy po raz pierwszy od wielu, wielu lat.”

Shaky wspomina także swoje poprzednie wizyty w Polsce: „Bardzo ucieszyłem się z zaproszenia do Polski,  na występ w telewizyjnym show  podczas sylwestrowego koncertu 2007/2008  i koncert przed krakowską publicznością był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Do Polski powróciłem podczas ostatnich wakacji, na letni festiwal i znów spotkałem się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony publiczności. Od wielu, wielu lat nie grałem w Polsce pełnowymiarowego koncertu, z tym większą niecierpliwością oczekuję więc tego występu, który będzie miał dla mnie specjalne znaczenie.”

Najbliższy koncert Shakin’ Stevens’a to niepowtarzalna okazja do podróży w czasie w muzycznie różowe lata 80te.

Bilety są jeszcze do nabycia na stronach: http://www.ticketpro.pl/, http://www.ebilet.pl/, http://www.ticketonline.pl/, http://www.ticketportal.pl/, http://www.kupbilet.pl/http://www.eventim.pl/, http://www.metalopolis.pl/ 

SHAKIN’ STEVENS

16.05.09 – Warszawa, Sala Kongresowa

Początek koncertu: 20.00

Otwarcie bram: 18.30

Ceny biletów (w przedsprzedaży/ w dniu koncertu):

Miejsca  I – 185/195 zł

Miejsca II – 175/185 zł

Miejsca III – 165/175 zł

Miejsca IV – 140/150 zł

Miejsca V – 125/135 zł

Miejsca VI – 115/125 zł

Polecane

Share This