Crystal Viper pokazuje okładkę nowej płyty


2010.08.25

opublikował:

Crystal Viper pokazuje okładkę nowej płyty

22 października, polska heavymetalowa grupa Crystal Viper wyda nowy studyjny album zatytułowany „Legends”, nakładem wytwórni AFM Records (na terenie Europy i USA), oraz Spiritual Beast Records (na terenie Japonii). Okładka płyty została namalowana przez Chrisa Moyena, legendarnego obecnie francuskiego artystę, który współpracował z zespołami takimi jak Slayer, Trivium, Beherit, czy Blasphemy.

Jak sugeruje tytuł, w tekstach na płycie „Legends”, przypomniane zostaną klasyczne polskie legendy regionu pomorskiego, m.in. o obrońcach góry zamkowej, o Czarnym Lewiatanie – piracie Morza Bałtyckiego, o statku widmo który ukazuje się w okolicach Słupska, czy też o pomorskiej Śmiertnicy.

Album został nagrany i zmiksowany w studio MP w Częstochowie, w rolę realizatora wcielił się Mariusz Piętka, a w rolę producenta ponownie Bart Gabriel. W nagraniu płyty oprócz samych muzyków Crystal Viper, udział wzięli także: Rhino – były perkusista grupy Manowar, Stefan Kaufmann z U.D.O. (były muzyk zespołu Accept), Mat Sinner z Primal Fear i Sinner, oraz muzycy grupy Wizard: Sven D`Anna & Dano Boland.

CRYSTAL VIPER to:

Marta Gabriel – wokal, gitara rytmiczna, instrumenty klawiszowe i orkiestracje Andy Wave – gitara solowa i rytmiczna Tomasz Woryna – gitara basowa oraz Golem – perkusja

Polecane

Share This