Curren$y i kalifornijscy weterani na płycie polskiego producenta


2019.02.21

opublikował:

Curren$y i kalifornijscy weterani na płycie polskiego producenta

fot. facebook.com / Curren$y

Już wiosną ubiegłego roku informowaliśmy, że polski producent szykuje album, na którym gościnnie pojawi się m.in. Freshman XXL z 2009 roku Curren$y. Wydawnictwo miało się pojawić już latem ubiegłego roku, ale ostatecznie ukaże się dopiero w marcu.

RTN zaprosił na swój debiutancki album „FUNKTION” nie tylko Curren$y’ego. Na – jak informuje sam artysta – „przepełnionym kalifornijskim brzmieniem, które przeniesie słuchacza wprost na gorące plaże Venice Beach” pojawią się także m.in. Domino, Foesum, Shade Sheist (znany ze współpracy z Nate Doggiem, Tha Dogg Pound, Dr Dre), Nanci Fletcher (piosenkarka, która ma swój udział w takich albumach jak „Doggystyle” Snoop Dogg’a czy „All Eyez On Me” 2Paca) i Beat Squad (Rafi, Czarny aka Laidback Black, Barney).

To zwieńczenie mojej muzycznej podróży, która trwa już 10 lat. Pomysł na wyprodukowanie własnego albumu pojawił się na początku 2017 roku, a 10 kwietnia oficjalnie zapowiedziałem prace nad dotychczas największym projektem muzycznym w moim życiu – mówi o „FUNKTION” lubelski producent. Limitowany nakład płyty ma być dostępny bezpośrednio u niego.

Oto tracklista albumu:

 

 

Polecane

Share This