Czarna Lista organizatorów koncertów


2010.08.12

opublikował:

Czarna Lista organizatorów koncertów

Nadchodzi koniec bezkarności niesolidnych organizatorów, managerów i promotorów. Tak przynajmniej zapowiada nowo powstała inicjatywa pod nazwą Czarna Lista.

Czarna Lista to spis niesolidnych klubów, organizatorów, managerów, promotorów i innych ludzi, którzy utrudniają życie artystom.

Czarna Lista jest specyficzną tablicą ogłoszeń, na której każdy wykonawca może zamieścić informację, na temat swojego problemu.

Czarna Lista daje twórcom narzędzie wymiany informacji o ludziach z którymi nie warto współpracować. Jak zapowiadają założyciele, nie będzie to miejsce wzajemnego szkalowania, lecz sensownej społecznej dyskusji oraz unikatowy system wczesnego ostrzegania.

Serwis Facebook jest coraz bardziej popularny. Korzystając z tego postanowiliśmy uruchomić platformę wymiany informacji pomiędzy artystami, tak by mogli się wzajemnie ostrzegać. Na Facebooku każdy podpisuje się imieniem i nazwiskiem, więc nie boimy się o nadużycia i liczymy na uczciwość twórców. To narzędzie ma im pomóc, a nie przeszkadzać.” – dodają twórcy Czarnej Listy.

Czarna Lista dostępna jest pod adresem http://www.facebook.com/CZARNALISTA i nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Facebook`a żeby z niej korzystać. Niebawem planowane jest uruchomienie strony www.czarna-lista.com.pl, która będzie zawierała informacje z serwisu Facebook oraz inne przydatne dla artystów informacje.

Polecane

Share This