Człowiek Warga wysłuchał fanów i wydaje płytę


2019.04.05

opublikował:

Człowiek Warga wysłuchał fanów i wydaje płytę

„Po Warszawskim Powietrzu zostałem zalany przez Was wiadomościami, że powinienem wydać płytę. No to wydaję. Preorder rusza, a przed Wami singiel dosyć mocno definiujący cały album „Poł Serio” czyli „Reflektory”. To absolutnie osobista jazda w oldschoolowym klimacie pokazująca kim jestem, byłem i co mam od zawsze w sobie. Klip hula już na kanale i link do niego znajdziecie oczywiście w bio. Co do preorderu – dodatkowo dorzucę coś, czego nie robię, czyli autograf xD i parę innych, równie zajebistych rzeczy! Mam nadzieję, że poczujesz mój klimat. To dla mnie w chuj ważna produkcja” – napisał na profilu Z Dupy Warga.

Warga – Pół Serio

Back to roots? Debiutancki rap-album Wargi to oldschool zahaczający o lata 2000-2003, z płynącym nowojorskim lub kalifornijskim bitem, co świadczy o przywiązaniu rapera do tradycji hip-hopu. Na krążku nie zabrakło jednak i nowoszkolnych, autotune’owych perełek, co z kolei ma prezentować otwarte podejście Wargi do świeżych rozwiązań w rapie.

Płyta nazywa się “Pól Serio”, bo – jak mówi artysta – nigdy nie jest w pełni poważny. Mimo tego, płyta nie jest robiona pół żartem, dlatego w tytule widnieje tylko jeden człon znanego powiedzenia.

Za wszystkie bity odpowiada TastyDope z TastyBeats, a za mix i mastering Nerwus. Skrecze i cuty ukręcił BlackBeltGreg, a niektóre refreny i jeden wspólny numer nagrany został wraz z żoną rapera – MishOn. Na płycie znajdzie się 17 kompozycji.

Premiera odbędzie się 20.05.2019.

Preorder płyty ruszył na stronie MyMusic – kliknij TUTAJ.

Polecane

Share This