Czołówka polskiego Hip-Hop`u w Szczecinie


2010.05.18

opublikował:

Czołówka polskiego Hip-Hop`u w Szczecinie

Corocznie na Juwenaliach szczecińskich pojawia się czołówka polskiego Hip-Hop`u. Dniem przeznaczonym dla mc`s jest piątek (21.05). W tym roku jako pierwsi zaprezentują się PMM, promując swoją najnowszą płytę „Rap, stresy, hulana, interesy”.

Podczas koncertu Soboty na scenie ma pojawić się wiele atrakcji. Szczecińskiego rapera będzie wspierać Tony Jazzu.

Jako kolejny zagra Donguralesko, którego ubiegłoroczny juwenalijny występ został „storpedowany” przez ulewny deszcz, mamy nadzieje, że aura dla poznańskiego MC będzie w tym roku łaskawsza.

Sokół & 600V & VNM ft. HiFi Banda to artyści z Prosto Label. Materiałem nad którym się skupią jest „Mixtape Prosto”, w związku z tym możecie się spodziewać także gościnnego występu Głowy i Węża, których zwrotki również pojawiły się na tym materiale. Dowiedzieliśmy się, że do Szczecina przyjedzie także Marysia Starosta.

Mamy nadzieję, że pierwszy od dłuższego czasu szczeciński koncert Piha, będzie pretekstem do prezentacji fragmentów „Kwiatów zła”, a także zbliżającego się nowego materiału pt.: „Dowód rzeczowy nr. 1”.

Tedego nie trzeba przedstawiać, ale zarówno starsi jak młodsi słuchacze hip hop`u będą mogli usłyszeć koncert legendarnego Warszafskiego Deszczu. Duet Tede & Numer Raz powraca we wspaniałym stylu po 10 latach.

Całość poprowadzi CNE. Nie zabraknie znakomitej oprawy audio-wizualnej. Zapraszamy również do strefy bungee, która będzie otwarta od godz. 19stej.

 

Prowadzenie: CNE

19:00 Otwarcie

19:30 PMM

20:15 Sobota feat. Tony Jazzu

21:00 Donguralesko

22:00 Sokół & 600V & VNM feat. HiFi Banda & Marysia Starosta

23:00 Pih

00:00 TEDE & Warszafski Deszcz

Bilety: studencki 10 zł 14 zł, normalny 25 zł 29 zł.

Punkty zakupu biletów w przedsprzedaży na terenie Szczecina:

– Stoprocent, al. Piastów 52 (od 12 maja)

– Szafa, al. Boh. Warszawy 55 (od 12 maja)

– Pinokio, ul. Sikorskiego 29 (sprzedaż po godz. 21:00 od 12 maja)

– CH TURZYN, ul. Boh. Warszawy (po 14 maja)

Polecane

Share This