Czwarty album J Balvina „Colores” już dostępny


2020.03.20

opublikował:

Czwarty album J Balvina „Colores” już dostępny

„Colores” to następca wydanego w 2018 „Vibras”. Mistrz reggaetonu powraca do korzeni – na nowym albumie zdecydował się zaledwie na dwa featuringi (Mr. Eazi oraz Sky Rompiendo, z którym Balvin stale współpracuje producencko). Do singli promujących nowe wydawnictwo – „Rojo”, „Morado”, „Blanco” oraz „Amarillo” powstały klipy w reżyserii Colina Tilleya.

Album pojawił się w sprzedaży zaledwie kilka dni po tym, gdy J Balvin został najpopularniejszym artystą latin urban z największą liczbą #1 singli na Latin airplay chart – po tym, gdy „Bianco” trafiło na szczyt tego zestawienia w ubiegłym tygodniu. Artysta wyznacza drogę kolejnym przedstawicielom nowej szkoły reggaeton. Wizualną stroną „Colores” zajął się Takashi Murakami, który stworzył dziesięć kwiatków – każdy z nich reprezentuje inny utwór oraz inny kolor albumu.

J Balvin to jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki. W 2019 wystąpił w segmencie otwierającym ceremonię Grammy, został nazwany Artystą roku przez „Premio Lo Nuestro” czwarty raz z rzędu, zdobył czwartą Latin Grammy, nagrodę Ulubiony Artysta Latino podczas American Music Award, jak również został pierwszym artystą reggaeton, który wystąpił w „Saturday Night Live” oraz na głównej scenie Coachelli i Lollapaloozy. Na początku 2020. artysta pojawił się także jako gość specjalny podczas Super Bowl LIV Halftime Show u boku Jennifer Lopez, gdzie zaśpiewał „Mi Gente”. Trafił też na okładkę „Billboard”. W 2019 J Balvinwystąpił na Open’er Festivalu.

Polecane

Share This