Czy mogło nas spotkać coś lepszego w ten piątek niż wspólny singiel Bruno Marsa i Andersona .Paaka?


2021.03.05

opublikował:

Czy mogło nas spotkać coś lepszego w ten piątek niż wspólny singiel Bruno Marsa i Andersona .Paaka?

Czego potrzebujemy do szczęścia w 2021? Koncertów, szczepień i wspólnej płyty Bruno Marsa i Andersona .Paaka. Koncerty kiedyś na pewno wrócą, z dostępnością szczepień jest gorzej niż zakładano i obiecywano. Za to wygląda na to, że kooperacyjny album Marsa i .Paaka powoli staje się faktem.

– Zamknęliśmy się i nagraliśmy płytę. Zespół nazywa się Silk Sonic – poinformował na Twitterze Bruno, nawiązując do lockdownu, podczas którego powstawał materiał.

Album Silk Sonic otrzymał tytuł „An Evening with Silk Sonic”. Wraz z publikacją okładki dowiedzieliśmy się, że „sekretnym hostem” płyty będzie legenda Parliament Funkadelic, basista Bootsy Collins. Naprawdę trudno lepiej sobie wyobrazić uzupełnienie składu Mars – .Paak.

Do sieci trafił właśnie singiel „Leave The Door Open”.

Ostatnim albumem Bruno Marsa jest wydany jesienią 2016 roku „24K Magic”. Znacznie bardziej aktywny pod tym względem jest drugi z członków Silk Sonic. Po wydaniu głośnego „Malibu” na początku 2016 roku Anderson .Paak wypuścił w świat jeszcze albumy „Oxnard” i „Ventura”. Pierwszy ukazał się pod koniec 2018, drugi wiosną 2019.

Anderson .Paak ma zawitać w tym roku do Polski. 30 czerwca artysta wspólnie z Free Nationals wystąpi na Open’er Festivalu w Gdyni.

Polecane

Share This