Czy Sobota nadal potrzebuje prywatnej ochrony? Raper odpowiada


2022.06.22

opublikował:

Czy Sobota nadal potrzebuje prywatnej ochrony? Raper odpowiada

fot. kadr z wideo

Po występach na galach Fame MMA i Prime Show MMA Sobota zmienił „branżę”, dołączając do projektu LiveGame, który promują Kruszwil i Kamerzysta. Podczas konferencji przed galą tej organizacji szczeciński raper odpowiedział na pytanie o to, czy nadal przemieszcza się w towarzystwie prywatnej ochrony. Po oskarżeniach o donosicielstwo raper musiał korzystać z podobnych usług, ponieważ nie czuł się bezpiecznie.

Zależy w jakich miejscach. Zdarza się czasami. Widzę, że tutaj wszystko jest ok i panowie są profesjonalistami – komentował podczas konferencji artysta.

Żona rapera Niéllé Sobolewska-Diarra przyznała, że ich problemy, które opisywaliśmy na naszych łamach wielokrotnie, doprowadziły ją na skraj wytrzymałości.

Trzy lata się leczę z depresji. Jestem na silnych lekach antydepresyjnych, chodzę na terapię. Poradziłam sobie z tym wszystkim tak, że stałam się prawilnym konfidentem – powiedziała Niéllé, deklarując, że będzie dochodzić odszkodowania na drodze sądowej.

Turniej LiveGame z udziałem ponad 100 uczestników, w tym wielu mniejszych i większych internetowych celebrytów, odbędzie się 6 sierpnia.

Polecane

Share This