Daria Zawiałow świętuje urodziny zdjęciem na Time Square


2021.08.19

opublikował:

Daria Zawiałow świętuje urodziny zdjęciem na Time Square

fot. P. Tarasewicz

Rok 2021 zdecydowanie należy do Darii Zawiałow – wokalistka wydała w tym roku swój nowy album „Wojny i Noce” z takimi przebojami jak „Za krótki sen” nagrany wraz z Dawidem Podsiadło czy „Kaonashi”. Płyta od dwóch miesięcy, niezmiennie pozostaje w czołówce najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

Oprócz tego, drugi rok z rzędu wzięła udział w projekcie Męskie Granie, co zaowocowało hitem „I Ciebie też, bardzo”, który święci triumfy na wszystkich możliwych listach przebojów. Kilka dni temu podczas jednego z koncertów Orkiestry Męskiego Grania odebrała Podwójną Platynę za poprzedni album – „Helsinki”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daria Zawiałow (@zavialovd)

Wczoraj, w swoje 29. urodziny, Daria miała kolejny powód do świętowania. Wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square. To wyjątkowe wydarzenie powiązane jest z wybraniem przez Spotify Darii jako artystki miesiąca EQUAL, w kolejnej odsłonie tej globalnej inicjatywy. Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Daria ze swoim anglojęzycznym „Hollow” znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście programu, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.

– W dniu moich ostatnich „20” urodzin, moja żółta taksówka zawiozła mnie prosto na billboard TIMES SQUARE!!! Dziś będę stąd zerkać na moje ulubione miasto, przez cały dzień … Nic nie jest w stanie opisać tych emocji!!! AAAAAAAA!!! Niech mnie ktoś uszczypnie 😵‍💫 I love you New York City so so so much! Dziękuję ślicznie @spotifypoland za spełnienie marzenia 💚 Nawet o tym nie śniłam! Jestem wzruszona – napisała na swoim Instagramie Daria.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daria Zawiałow (@zavialovd)

Polecane

Share This