Data śmierci Nipseya Hussle to nie przypadek? Kali nie ma wątpliwości


2019.04.01

opublikował:

Data śmierci Nipseya Hussle to nie przypadek? Kali nie ma wątpliwości

fot. P. Tarasewicz

W nocy dotarła do nas informacja o śmierci Nipseya Hussle. Amerykański raper zginął wczoraj w wyniku ran postrzałowych zadanych mu przed jego sklepem. Kali nie ma wątpliwości, że data śmierci artysty nie jest przypadkowa.

Jego śmierć to nie przypadek, tak samo jak śmierć Prodigy’ego i wielu innych. Kolejny zabity przez kod, kolejny zabity przez liczby #gematriaeffect. Od dnia urodzin do dnia śmierci minęło 228 dni (228 = death). Tak naprawdę nazywał się Ermias Asghedom (137) do następnych urodzin miał 137 dni. Pseudonim Nipsey Hussle 62 = sacrifice 62. Nieprzypadkowy był również dzień morderstwa ani miejsce… To wszystko to na pewno jeden, wielki, zbieg okoliczności albo śmieszna teoria spiskowa. Jak zawsze – skomentował Kali.

Gematria to dziedzina numerologii, sztuka polegająca na obliczaniu liczbowych odpowiedników słów, opierająca się na języku i alfabecie hebrajskim. Wśród teorii krążących po sieci obok liczb wymienionych przez autora krążka „V8T” podaje się m.in. także inne liczby – np 64 (taką wagę ma słowo „rap”) oraz 34 (waga słowa „murder”. Żona rapera Lauren London ma 34 lata. Więcej na temat przywoływanego przez Kalego efektu gematrii znajdziecie tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

Polecane

Share This