Dave Grohl nie gra koncertów, więc postanowił znaleźć sobie nowe zajęcie

Foo Fighters obchodzą 25-lecie istnienia, ale przez koronawirusa chwilowo nie mogą świętować.


2020.03.25

opublikował:

Dave Grohl nie gra koncertów, więc postanowił znaleźć sobie nowe zajęcie

foto: P. Tarasewicz

Nowa płyta Foo Fighters jest już gotowa. Nie wiadomo, kiedy ruszy jej promocja, ponieważ pandemia koronawirusa krzyżuje plany praktycznie całej branży muzycznej. Foo Fighters musieli odwołać koncerty, więc mają trochę wolnego. Dave Grohl, który przyznaje, że nigdy nie może usiedzieć bezczynnie, zdecydował się wykorzystać ten czas, zakładając instagramowy profil, na którym ma publikować anegdoty ze swojej bogatej kariery. Znając biografię Grohla i jego poczucie humoru nie mamy wątpliwości, że warto śledzić jego profil @davestruestories

Cześć. Mam na imię Dave. Czasami gram na perkusji. Czasami gram na gitarze. Czasami opowiadam historie.
Aktualnie szukam zajęcia, więc pomyślałem, że poświęcę czas na spisywaniu prawdziwych historii, które wywołają uśmiech u ludzi.

Moja mama była fantastyczną nauczycielką angielskiego, mój ojciec pisał przemówienia, więc postanowiłem zbuntować się i nie zwracać uwagi na gramatykę i/lub interpunkcję w szkole (a także katując death metal 24/7 ze sprzętu w mojej sypialni). Także zlitujcie się… nie liczę na Literacką Nagrodę Nobla. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z wami najbardziej absurdalnymi momentami mojego życia. Trzymajcie się i myjcie swoje pie***one ręce. Dave – napisał w powitalnym poście Grohl.

Cóż, czekamy na więcej i obiecujemy myć nasze pie***one ręce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dave Grohl (@davestruestories)

Polecane