Dawid Podsiadło przekłada stadionowe koncerty na 2022. Na szczęście jest też dobra wiadomość

"Sam się podekscytowałem" - przyznaje artysta.


2021.08.18

opublikował:

Dawid Podsiadło przekłada stadionowe koncerty na 2022. Na szczęście jest też dobra wiadomość

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Fani szykujący się na wrześniowe koncerty Dawida Podsiadło na stadionach w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie z obawami wypatrywali informacji o ich ewentualnym odwołaniu. Niestety – dziś wiemy już na pewno, że imprezy nie dojdą do skutku w tym roku. Artysta przeprasza za sytuację i prosi o cierpliwość, zdając sobie jednocześnie sprawę z tego, że prosił o nią już przy poprzednich przesunięciach terminów.

Obostrzenia związane z pandemią sprawiają, że przeprowadzenie wydarzeń w takiej formule, w jakiej widzą je zarówno artysta jak i organizatorzy, jest po prostu niemożliwe. Dawid zaprasza na 2022, ale jednocześnie dzieli się z fanami dobrą wieścią.

Jeśli chcielibyście mieć uśmiech po tych informacjach, to mogę jedynie powiedzieć, że tęsknię do was i zdradzić wam, że gdy już się na tych stadionach spotkamy, to będziemy mogli się cieszyć nowym albumem. Który tam będzie. Wyśpiewywany (to chyba pierwsze takie publiczne ogłoszenie o nowej płycie – sam się podekscytowałem) – pisze do słuchaczy artysta.

Poniżej znajdziecie post, w którym znajdują się zarówno komentarz Dawida, jak i oświadczenie organizatorów.

Nowe daty koncertów:

4.06 – Gdańsk, Polsat Plus Arena
18.06 – Wrocław, Stadion Wrocław
25.06 – Chorzów, Stadion Śląski

Polecane

Share This