Dawid Podsiadło na Red Bull Tour Bus. Jest klip z trasy


2016.08.17

opublikował:

Dawid Podsiadło na Red Bull Tour Bus. Jest klip z trasy

Foto: P. Tarasewicz

Red Bull Tour Bus gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, czy Sokół. Kontynuując tradycję wyjątkowych koncertów, w tym roku na jego dachu wystąpił artysta o wyjątkowej charyzmie, jedna z największych gwiazd polskiej muzyki – Dawid Podsiadło. O tym, jakie miasta znalazły się na trasie Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło, zadecydowali internauci podczas głosowania.

Miastami, które zdobyły największą liczbę głosów, i które tym samym odwiedził Red Bull Tour Bus były: Płock, Częstochowa, Łódź, Rzeszów, Gliwice, Bydgoszcz i Olsztyn. W tych miejscach Dawid zagrał wyjątkowe koncerty, które zgromadziły liczną publiczność. Podczas występów zespół prezentował kalejdoskop numerów, głównie skupiając się na piosenkach z krążka ”Annoyance and Disappointment”.

Dawid podsumował trasę słowami: Podobało mi się dosłownie wszystko: miejsca, ludzie, atmosfera – aura nam sprzyjała. To była naprawdę wielka przygoda. Dla mnie dodatkowo było to wyjątkowe i sentymentalne wydarzenie, ponieważ 4 lata temu występowałem na tym samym autobusie z zespołem Curly Heads.

Wideo dostępne jest TUTAJ.

 

 

Polecane

Share This