Dawid Podsiadło w dodatku do „Cyberpunk 2077”. Wokalista użyczył wizerunku i głosu nowej postaci


2023.09.26

opublikował:

Dawid Podsiadło w dodatku do „Cyberpunk 2077”. Wokalista użyczył wizerunku i głosu nowej postaci

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Fani „Cyberpunka 2077” odliczają już godziny do premiery dodatku „Phantom Liberty”. Po początkowych trudnościach i wypuszczeniu serii łatek gra CD Projektu lśni pełnym blaskiem, stąd hype przed wydaniem rozszerzenia jest całkowicie uzasadniony. Premiera „Phantom Liberty” w piątek, ale już teraz wiemy, że w „Cyberpunku” pojawiają się nowe polskie elementy. Utwór przewodni w rozszerzeniu wykonuje Dawid Podsiadło, tymczasem do dostępnej w grze stacji radiowej Dark Star trafił kawałek, którego autorem jest reprezentant GUGU – 27.Fuckdemons.

– Zrobiłem piosenkę dla „Cyberpunk 2077” w wieku 16 lat. Nie mów, że czegoś się „nie da”… wierzę w ciebie – komentuje podopieczny Szpaka.

W przypadku Dawida dobrych wieści jest więcej, bowiem współpraca artysty z twórcami wykracza poza nagranie utworu. Wokalista użyczył swojego wizerunku i głosu nowej postaci, która pojawia się w „Widmie wolności”.

– Poznajcie Dantego Caruso – człowieka o wielu twarzach. To zimny profesjonalista – nie dlatego, że nie ma uczuć, ale ponieważ wie, jak działa ten zwariowany świat i czego się spodziewać w Night City.

Postaci Dantego wizerunku jak i głosu użyczył nie kto inny jak sam Dawid Podsiadło, twórca utworu przewodniego dodatku „Widmo wolności” – czytamy na facebookowym profilu gry.

 


fot. facebook.com/CyberpunkGamePL

Polecane

Share This