Dawid Podsiadło zapowiada nowy materiał i podsumowuje Hot 16 Challenge


2020.05.13

opublikował:

Dawid Podsiadło zapowiada nowy materiał i podsumowuje Hot 16 Challenge

fot. P. Tarasewicz

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała Dawidowi Podsiadle koncertowe plany na 2020. Artysta musiał przełożyć większość koncertów w ramach akustycznej trasy Leśna Muzyka. Nowe daty większości występów poznaliśmy już w marcu, teraz artysta podaje terminy koncertów w Warszawie.

Wybaczcie, że tyle to trwało, ale do ostatniej chwili staraliśmy się o najlepsze możliwe terminy na nasze warszawskie koncerty.

Dziś możemy ogłosić, że zaplanowane na maj trzy koncerty na Torwarze, odbędą się w grudniu, a dokładnie w dniach:
8.12 – zmiana z 15.05
9.12 – zmiana z 16.05
10.12 – zmiana z 17.05 –

Wszystkie bilety, które posiadacie zachowują ważność i bardzo liczę, że przyjmiecie nasze zaproszenie na nowy termin – obiecuję że damy z siebie wszystko – zapewnia Dawid.

Artysta zapowiada, że wkrótce poznamy także nowe daty dwóch zaplanowanych pierwotnie na czerwiec tego roku koncertów stadionowych, które miały się odbyć we Wrocławiu i w Gdańsku.

To nie koniec dobrych wieści. Dawid obiecuje, że wkrótce będzie miał dla fanów kilka niespodziane.

Żeby jednak umilić nam wszystkim czekanie na spotkania na żywo, postanowiliśmy przegrzebać nasze koncertowe archiwa i już niedługo podzielimy się z Wami kilkoma relacjami, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. No i spodziewajcie się nowych piosenek – zapowiada.

Na koniec wokalista dziękuje za odbiór swojej gorącej szesnastki, podsumowując krótko Hot 16 Challenge 2.

Bardzo dziękuję za świetne przyjęcie mojego nierapowego #hot16. Tylu fantastycznych ludzi się zaangażowało (i kilku mniej fantastycznych) i taką pomoc udało się zebrać, że jestem naprawdę zbudowany – pisze do fanów Dawid.

Kogo ma na myśli, pisząc o „mniej fantastycznych” ludziach? Możemy się jedynie domyślać.

Polecane

Share This