Debiutancka płyta Ireny już na rynku

11 nowych numerów na "Neonowych obietnicach"


2012.06.19

opublikował:

Debiutancka płyta Ireny już na rynku

Debiutancki album warszawskiej Ireny, to propozycja, która szczególnie powinna zainteresować fanów Interpolowych gitar i melancholii spod znaku Myslovitz. Na krążku zatytułowanym „Neonowe obietnice” znalazło się 11 premierowych piosenek plus kower przeboju Zdzisławy Sośnickiej „Aleja gwiazd”.

W warstwie tekstowej utwory oddają nastrój przemyśleń, jakie często przychodzą w pustym domu, nad ranem, tuż po powrocie z imprezy. W uszach dudni jeszcze beat, ale nie jest on w stanie zagłuszyć pojawiających się pytań i wątpliwości, wyrażanych na płycie mocnym głosem Tomasza Pamrówa. Album wyprodukował Kamil Łazikowski z Cool Kids Of Death, dzięki czemu w nagraniach świetnie słychać żywy zespół z mocno rozkręconymi piecami i motoryczną perkusją. O swoim krążku sami muzycy mówią tak:

„Neonowe obietnice” to nasz debiut, najbardziej oczekiwana przez nas płyta w życiu. Wiemy, że na koncertach te piosenki się sprawdzają i wierzymy, że równie dobrze poradzą sobie w odtwarzaczach słuchaczy i rozgłośniach radiowych.

Jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku towarzyszy teledysk do singla „Nie mówię głośno”

Koncert promujący album odbędzie się 29 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce.

Tagi


Polecane