Decapitated powraca


2010.01.13

opublikował:

Decapitated powraca

Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów metalowych – Dacapitated – po smutnych wydarzeniach w listopadzie 2007 wraca na scenę. Po tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginął Vitek (perkusja) a poważne obrażenia odniósł Covan (wokal) i zawieszeniu działalności Vogg (gitara, założyciela zespołu) wskrzesza formację. Za perkusją zasiądzie Austriak Kerim „Krimh” Lechner, (muzyk Thorns of Ivy i Tone Intimacy). Głosem Decapitated będzie Rafał Piotrowski (Ketha, Forgotten Souls), a na basie zagra Filip „Heinrich” Hałucha (Vesenia, Rootwater, Unsun i Masachist).

Jeszcze bardziej ekscytujący jest fakt, że oprócz zaplanowanej na luty 2010 roku trasy brytyjskiej, zespół wcześniej wystąpi po raz pierwszy na koncercie w Polsce – 26 stycznia w Katowicach (Mega Club) – jako gość specjalny na polskim koncercie HYPOCRISY.

Decapitated pojawi się w katowickim Mega Clubie w zastępstwie Hatesphere, którzy z powodów personalnych musieli wycofać się z trasy z Hypocrisy.

Bilety na koncert w Katowicach w cenie 70 zł (przedsprzedaż), 85 zł w dniu koncertu dostępne są w Mega Clubie oraz sieci Ticketpro.

HYPOCRISY, DECAPITATED, SURVIVORS ZERO

26.01.2010 KATOWICE, „MEGA CLUB”

Polecane

Share This