Demi Lovato prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty


2021.03.27

opublikował:

Demi Lovato prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty

Premierze wyczekiwanego albumu towarzyszy czteroodcinkowy serial dokumentalny „Demi Lovato: Dancing with the Devil”, który zadebiutował na YouTube we wtorek, 23 marca. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 6 kwietnia.

Autorami utworu „Dancing with the Devil” jest grupa świetnych songwriterów, w tym Lovato, Bianca Deiandra Atterberry, John Ho i Mitchell Allan Scherr. W utworze Demi opowiada o swoich zmaganiach z uzależnieniem od narkotyków oraz o przedawkowaniu z 2018, które niemal zakończyło się tragicznie. W tekście słyszymy:

To tylko jedna mała biała linia, wszystko będzie dobrze / Ale szybko ta mała biała linia zamienia się w małą szklaną fajkę / Remedium w folii aluminiowej, prawie zabrało najlepszą część mnie / Ciągle się modlę, by nie doprowadzić się do końca

Przekręcona rzeczywistość, beznadziejne szaleństwo / Mówiłam, że wszystko jest w porządku, ale kłamałam

Tańczyłam z diabłem, straciłam kontrolę / Prawie trafiłam do nieba, byłam bliżej niż wam się wydaje / Grałam z wrogiem, igrałam z duszą / Bardzo ciężko odmówić, gdy tańczysz z diabłem

Zarówno na albumie, jak i w dokumencie, Demi opowie historię, gdy w 2018 niemal otarła się o śmierć w wyniku przedawkowania. Przedstawi też, jak wygląda jej droga do uzdrowienia. Za produkcję albumu odpowiadają Lovato oraz jej menedżer, Scooter Braun. Pierwszą zapowiedzią albumu był utwór „Anyone”, który Demi wykonała na ubiegłorocznej ceremonii Grammy.

Sesja zdjęciowa do okładki odbyła się w Josuha Tree w Kalifornii, a autorką zdjęć jest Dana Trippe.

Demi Lovato to jedna z najpopularniejszych popowych artystek. Światową sławę przyniósł jej film Disneya „Camp Rock” z 2008 roku. Dwa lata później do kin trafił sequel, „Camp Rock 2: The Final Jam”. Również w 2008 ukazał się debiutancki album Lovato, „Don’t Forget”. Następnie artystka wydała jeszcze pięć płyt. Ostatnia z nich, „Tell Me You Love Me”, ukazała się w 2017 i przyniosła hit „Sorry Not Sorry”. Do innych wielkich przebojów Demi należą „Cool for the Summer”, „Heart Attack”, „Neon Lights” czy „Really Don’t Care”.

Demi Lovato rozpoczęła 2021 rok występem na inauguracji prezydentury Joe Bidena. W 2020 zachwyciła fanów na całym świecie świetnym wykonaniem „Anyone” podczas ceremonii Grammy. Gwiazda zaśpiewała też hymn Stanów Zjednoczonych podczas finału Super Bowl LIV.

Powrót Demi na scenę w 2020 został przypieczętowany premierą singla „I Love Me”, jak również duetami z Samem Smithem („I’m Ready”) i Marshmello („OK Not To Be OK”). Niedawno w serwisach cyfrowych pojawił się „What Other People Say”, który Demi nagrała z Samem Fischerem.

 

Polecane

Share This