Devin Townsend jesienią w Polsce

Po kwietniowym koncercie w Warszawie artysta wróci do nas jeszcze w tym roku.


2019.01.28

opublikował:

Devin Townsend jesienią w Polsce

fot. Tom Hawkins

Jeśli zaplanowany na 5 kwietnia w warszawskiej Stodole koncert Devina Townsenda to dla Was mało, mamy dobre wieści – 29 listopada artysta ponownie wystąpi w Polsce, tym razem we wrocławskim A2. Organizatorem koncertu będzie agencja Live Nation. Otwarta sprzedaż biletów ruszy 1 lutego o 10:00.

Kanadyjczyk będzie u nas promował zapowiedzianą na 29 marca płytę “Empath”. – Po roku intensywnego nagrywania, miksowania i refleksji podjąłem decyzje o kolejnym kroku w mojej karierze jako wykonawca. Osiągnąłem sukces i mam świetne wspomnienia z Devin Townsend Project i Strapping Young Lad, ale mam też to szczęście, że mogę podążać za swoją muzą, tam gdzie mnie prowadzi – zapowiada.

Z dumą ogłaszam, że na pierwszej „zespołowej” części trasy “Empath” rozwinę swoje skrzydła jak jeszcze nigdy dotąd i trasa z „zespołem wspierającym” będzie zmieniać się tak, jak będzie to dyktować muzyka. Empath Europe Volume 1 będzie tego pierwszym przykładem – dodaje muzyk.

Przygotowując fanów na premierę albumu, Devin pokaże proces powstawania swojego kolejnego, muzycznego dzieła. Na jego kanale na YT będzie można obejrzeć serię dokumentalną, nagraną w formie rozmów telefonicznych, która przybliży wszystkim pracę w studio oraz to, jak wyglądało nagranie albumu “Empath”. Pierwsza część jest już dostępna.

Polecane