Diamentowa płyta za „Egzotykę” Quebonafide może być Twoja!


2019.09.25

opublikował:

Diamentowa płyta za „Egzotykę” Quebonafide może być Twoja!

fot. P. Tarasewicz

Wczoraj QueQuality poinformowało, że „Egzotyka” Quebonafide przekroczyła próg 150 tys. egzemplarzy, zyskując tym samym status diamentowej płyty. W polskim rapie dotychczas zaledwie trzy krążki uzyskały to wyróżnienie – „Równonoc. Słowiańska dusza” Donatana, „Królowie życia” Gangu Albanii, „Król Albanii” oraz Popka i Matheo.

Wytwórnia Quebonafide świętuje pierwszy diament w swoim katalogu rabatami, których szczegóły znajdziecie tutaj. Label organizuje przy okazji akcję, za sprawą której jedna osób robiących zakupy w jej sklepie zostanie posiadaczem diamentowej płyty ZPAV-u przyznanej za „Egzotykę”.

Pośród wszystkich osób, które złożą zamówienie w sklepie QueShop.pl w czasie trwania promocji (czyli przez najbliższe 7 dni, od 25.09 do 2.10), wylosujemy jednego szczęśliwca, któremu wyprodukujemy indywidualnie pamiątkową diamentową płytę z wygrawerowanym jego imieniem i nazwiskiem. Będzie to jedyna diamentowa płyta, która trafi do osoby niezwiązanej artystycznie z albumem „Egzotyka” – czytamy na stronie QueShopu.

Polecane

Share This