Dick4Dick zapowiadają nową płytę

"Robimy to, co w danym momencie uważamy za najwłaściwsze"


2010.09.10

opublikował:

Dick4Dick zapowiadają nową płytę

Tej jesieni Dick4Dick zarządzą! A to za sprawą nowej płyty, którą właśnie kończą nagrywać. Tak o nowym krążku opowiada zespół:

Teraz D4D. W zasadzie od zawsze D4D nawet jako Dick4Dick. Zawsze z przodu i zawsze odważnie. Robimy to, co w danym momencie uważamy za najwłaściwsze na naszej muzycznej drodze. Jesteśmy bezkompromisowi. Nowa płyta jest taneczna! Nowa płyta jest poważna! Nowa płyta jest najlepszą, jaką udało nam się do tej pory nagrać! Jest na niej 10 zupełnie różnych utworów, których esencją jest bezczelność „Silver Ballads”, rozpasanie „Grey Album”, uduchowienie „Summer Remains” i alchemia naszego nowego studia Dickie Dreams w Gdańsku.

Pracowaliśmy w składzie: Krystian Wołowski (aka Goodboy Khris), Tomek Ziętek (aka Baron Baye), Jacek Frąś i Michał Skrok (aka M.Bunio.S), i wsparliśmy się licznymi gośćmi. Dzięki temu precyzyjna elektronika spotyka się z wieloinstrumentalną orkiestracją, a zimne zgrzyty syntezatorów walczą z fortepianem Steinwaya. Pragniemy, żeby nasza muzyka poruszała tłumy. Na koncertach dokręcimy śrubę do oporu i wyciśniemy z Was pot i łzy. To nie żart!”

Trasa koncertowa promująca płytę zaplanowana jest na przełom listopada i grudnia 2010r.

Nowa płyta Dick4Dick ukaże się jesienią, a jej wydawcą będzie Mystic Production. Więcej szczegółów wkrótce.

Tagi


Polecane