Diox wyjaśnia przyczyny zakończenia współpracy z Malikiem Montaną


2022.07.11

opublikował:

Diox wyjaśnia przyczyny zakończenia współpracy z Malikiem Montaną

foto: P. Tarasewicz

Jeszcze nie tak dawno Diox i jego Marathon Films byli etatowymi współpracownikami Malika Montany i jego GM2L. W 2020 drogi artystów się rozeszły, ale Diox podkreśla, że nie był to efekt żadnego konfliktu. Odpowiadając na pytanie jednego z fanów Diox wyjaśnił, co stało się przyczyną zakończenia współpracy.

Malik pracuje teraz na trochę wyższym poziomie niż to, co mogłem mu dać jako malutki domek produkcyjny Marathon i to naturalna kolej rzeczy. Pozdrawiam Malika i cały skład GMLL (obecnie GM2L – przyp. red). Super wspominam czasy pracy nad wieloma teledyskami. Malik zawsze wiedział, co chce i dokąd idzie, super, że na początku tej drogi mogłem być autorem wielu jego teledysków i pomóc budować schody, żeby iść w górę.

To była naturalna kolej rzeczy, że będzie próbował innych rzeczy. Z nowymi ludźmi, ze świeżymi pomysłami i świeżą energią. To normalne, że w przypadku współpracy artystycznej po kilku latach pewne rzeczy się wypalają, ale nie jest to efekt afer koperkowych wokół mnie. Malik nie jest człowiekiem, który zostawia przyjaciół w problemach. Wielka przyjemność pracować z takimi ludźmi. Mało takich na świecie – skomentował Diox.

Raper kończy obecnie prace związane z wydaniem nowego krążka. Diox zapewnia, że będzie to jego najszczersza i jednocześnie najlepsza płyta. Więcej informacji niebawem.

Polecane

Share This