DJ Decks kończy pracę nad nowa płytą


2018.08.12

opublikował:

DJ Decks kończy pracę nad nowa płytą

foto: P. Tarasewicz

Prace nad mixtejpem najlepsi z najlepszych mają się ku końcowi (pisownia oryginalna) – poinformował DJ Decks o postępach prac nad mixtapem, który tworzy z DJ-em Taekiem.

Na Instagramie pojawiła się też informacja, że płyta „Najlepsi z najlepszych” pojawi się na rynku we wrześniu. Wersja cyfrowa albumu będzie darmowa, natomiast wydanie kolekcjonerskie na CD będzie limitowane do 1500 sztuk i dostępne m.in. w sklepie Pimp My Shoes.

To będzie taki bardziej jak “jedynka”, “dwójka”, czyli amerykański – mówił kilka tygodni temu DJ Decks, nawiązując do swoich starych wydawnictw artysta.

DJ Decks zapowiada dwa nowe wydawnictwa

Na kanale portalu Poznanskirap.com pojawiła się rozmowa Szulasa Szu z DJ-em Decksem przeprowadzona przy okazji premiery “Mixtape’u 6”. Artysta zdradza w niej, że szykuje na ten rok jeszcze dwa nowe wydawnictwa, choć tym razem będą one miały inny charakter.

We wrześniu ma się ukazać mixtape “Najlepsi z najlepszych”, który Decks przygotowuje wspólnie z DJ-em Taekiem. To jednak nie wszystko, co artysta zaplanował na ten rok. – Pod koniec roku, na grudzień, mam zamiar zrobić mixtape “3654”. Taka dziwna nazwa, ale to wszystkie – “trójka”, “czwórka”, “piątka”, “szóstka” – zmiksowane ze sobą a capelle i instrumentale. Jakby taki “The Best Of”. Nie wyrobiłem się na swoje. Nie miałem też wtedy możliwości skorzystania z “Mixtape’u 3”. Teraz mam prawa do wszystkich, więc takie coś zrobię – obiecuje artysta.

Który spośród swoich mixtape’ów DJ Decks lubi najbardziej? Artysta przyznaje, że nie potrafi wskazać konkretnej pozycji. – Z każdego jestem zadowolony. Każdy różni się od poprzednika – zauważa.

JKŻ?

Gościem JKŻ? był DJ Decks. W odcinku opowiada m.in. o tym, do czego chciałby przekonać ludzi, co chciałby przeżyć i co by zrobił, gdyby został prezydentem.

Polecane

Share This