DJ Decks o płytach Slums Attack, pierwszym spotkaniu z Paluchem i MMA

Poznański DJ odpowiada na pytania fanów


2020.05.30

opublikował:

DJ Decks o płytach Slums Attack, pierwszym spotkaniu z Paluchem i MMA

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Przez pandemię wstrzymano wszystkie aktywności związane z koncertami i festiwalami. Nie przeszkodziło to jednak DJ Decksowi w pracach nad kolejnym mixtapem, który ma ukazać się na jesieni tego roku. Do tego niedawno dołączył on do nowego StoproRap. W przewie między pracą legendarny DJ i producent postanowił odpowiedzieć na dziesięć pytań od swoich fanów. Jeden z nich zapytał Decksa jak poznał się z Paluchem. DJ nie bardzo pamiętał, ale z pomocą przyszedł Paluch.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kazik odpowiada prezydentowi: Radziłbym, żeby nie zabierał głosu w sprawach, na których się nie zna

Chyba przy pracy nad mixtapem, gdzie był numer z wieloma raperami z Poznania. Ja wtedy byłem w podziemiu. Jakoś2006 lub 2007. O ile dobrze pamiętam spotkaliśmy się przed klubem Alcatraz, a nagrywka była w studio w centrum – napisał Paluch.

Poznański DJ ujawnił również, do której z płyt Slums Attack ma największy sentyment, pomógł fanowi w odnalezieniu beatu oraz wyjawił z kim z BOR ma najlepszy kontakt.

SPRAWDŹ TAKŻE: Lech Roch Pawlak w charytatywnej akcji

DJ Decks od dawna jest zapalonym sportowcem. Regularnie ćwiczy, biega, gra w rugby, od lat uprawia sztuki walki, a niedawno zadebiutował w MMA. Dlatego tez pojawiło się pytanie odnośnie kolejnej walki na FEN. Następny z fanów zapytał z kolei walkę z kultowego filmu Najlepsi z Najlepszych z 1989 roku.

Kontrakt ważny z FFF MMA – odpowiedział Decks.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Pandemia pokazała nam, że bez kultury też słabo w tym domu wysiedzieć”

Polecane

Share This