DJ Decks świętuje XX-lecie działalności artystycznej

Impreza rocznicowa odbędzie się jesienią w Poznaniu.


2017.09.15

opublikował:

DJ Decks świętuje XX-lecie działalności artystycznej

foto: P. Tarasewicz

To już dwie dekady działalności artystycznej DJ-a Decksa. Artysa postanowił uczcić okrągłą rocznicę organizując specjalną imprezę, która odbędzie się jesienią. – Pierwszą oficjalna imprezę zagrałem 20 lat temu w poznańskim klubie Eskulap.  Od tamtego czasu muzyka stała się nieodłączną częścią mojego życia i to dzięki niej poznałem mnóstwo wyjątkowych osób oraz odwiedziłem wiele ciekawych miejsc – pisze DJ Decks. – Z tej okazji, mam ogromny zaszczyt zaprosić was już 28 października do poznańskiego klubu muzycznego B17, gdzie wraz z kumplami po fachu odtworzymy muzycznie te ostatnie 20 lat – dodaje.

Imprezie ma towarzyszyć specjalna scenografia współgrająca z odpowiednio dopasowanymi wizualizacjami, dzięki czemu uczestnicy poczują się w klubie jak na ulicach Nowego Jorku Czy Los Angeles.

Impreza rocznicowa odbędzie się 28 października w poznańskim klubie B17. Oprócz DJ-a Decksa pojawią się na niej DJ Twister, DJ Deszczu Strugi, DJ Kostek, DJ 600V, DJ Taek, DJ Biskup i DJ Simo. Decks obiecuje także niespodzianki. Na kanale artysty znajdziecie zaproszenia nagrane przez Kostka i Twistera. Poniżej prezentujemy także oficjalny plakat promujący imprezę.

<div class=”tidal-embed” data-type=”a” data-id=”64277939″></div>

<script src=”https://embed.tidal.com/tidal-embed.js”></script>

 

Polecane