DJ Decks ujawnił datę premiery „Mixtape’u 6”


2018.04.03

opublikował:

DJ Decks ujawnił datę premiery „Mixtape’u 6”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Na pytania o datę premiery „Mixtape’u 6” DJ Decks odpowiadał dotychczas: – Przed wakacjami. Teraz producent zdradza już konkretny termin. Nowe wydawnictwo poznańskiej legendy ukaże się 1 czerwca.

W ostatnich dniach na profilach Decksa w mediach społecznościowych pojawiają się fragmenty poszczególnych utworów z nadchodzącej płyty. Dziś producent udostępnia kolejny snippet – tym razem wycięty z drugiego w trackliście utworu, do którego dograli się Solar i Białas.

Po eksperymentalnym „Mixtapie 5”, na którym zaproszeni goście dopowiadali kolejne rozdziały jednej, dużej historii, „szóstka” będzie powrotem do luźniejszej formy, w której utwory nie są ze sobą bezpośrednio powiązane tekstowo. Artysta zaprosił do współpracy sporo młodych artystów oraz raperów, z którymi dotychczas nie współpracował. Dla części z nich będzie to możliwość sprawdzenia się w trueschoolowej konwencji. – Będą musieli sprawdzić się w moich produkcjach, bo ja raczej w nowoczesną muzykę nie pójdę, bo nie umiem, nie czuję tego. Może instrumentale minimalnie pójdą w tym kierunku, ale raczej nie. W niektórych utworach połączę starszych z młodszymi, chcę nagrać też z raperami, z którymi jeszcze nie współpracowałem – zapowiadał kilka miesięcy temu DJ Decks.

Polecane

Share This