DJ Quik wymyślił inną karę dla dziennikarki wyśmiewającej Nipseya Hussle’a

Artysta wytyka Laurze Ingraham błędy merytoryczne.


2019.04.22

opublikował:

DJ Quik wymyślił inną karę dla dziennikarki wyśmiewającej Nipseya Hussle’a

fot. mat. pras.

Laura Ingraham podpadła nie tylko fanom Nipseya Hussle’a, ale także popularnym raperom. Dziennikarka Fox News przy okazji pogrzebu rapera przypomniała kawałek „Fuck Donald Trump” YG i Nipseya, wyśmiewając jego tekst. – Opublikował niedawno taką piosenkę. Tekst jest bardzo kreatywny, bardzo chwytliwy – drwiła na antenie, przypominając, że pod rządami Trumpa wyraźnie spadło bezrobocie wśród czarnoskórych obywateli Stanów.

Fani zastrzelonego niespełna miesiąc temu rapera natychmiast zaczęli domagać się zwolnienia Laury Ingraham. Wtórują im artyści, którzy nawołują Fox do usunięcia dziennikarki z redakcji. The Game opublikował na Instagramie długą tyradę, w której apeluje do władz stacji: – Zwolnijcie tę szmatę natychmiast, inaczej stracicie miliony widzów. Jeżeli nie posłuchacie głosu naszej grupy demograficznej, sprawimy, że stracicie reklamodawców. Game wytknął stacji, że lekceważy nie tylko zmarłego artystę, ale całą czarnoskórą społeczność.

Wśród komentujących post rapera z Compton znalazł się m.in. Snoop, który zadeklarował, że także przyczyni się do walki z Fox News. – Wchodzę w to – napisał Snoop Dogg.

T.I. podzielił się nagraniem ze studia Fox, pisząc zarówno o Ingraham jak i towarzyszącym jej na antenie dziennikarzu: – To obrzydliwe. Oboje jesteście nikczemni i podli.

Nieco inaczej na sprawę patrzy DJ Quik, który w rozmowie z TMZ wytyka dziennikarce błędy merytoryczne oraz oskarża ją o ignorancję. – Ona jest uprzywilejowana, ale to nie zmienia faktu, że jest ignorantką. Nawiązała do piosenki, której on przecież wcale nie napisał. Był tam jedynie gościem. Jest uprzyilejowana i jest ignorantką. Całe życie żyła w domku dla lalek Barbie. Nie zwalniajcie jej tak jak tej dziewczyny z NBC (Megyn Kelly – przyp. red.). Pozwólcie jej jeść tę wronę przez kilka tygodni – powiedział DJ Quik. „Jedzenie wrony” oznacza przyznanie się do błędu. Zdaniem Quika fakt, iż kobieta musi radzić sobie z reakcjami na jej wypowiedzi, jest dla niej wystarczającą karą i prędzej czy później sprawi, że dziennikarka przeprosi. Póki co jednak tego nie zrobiła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

So lemme tell you what’s going to happen here…. @foxnews fires this disrespectful cunt by tomorrow, Monday morning or you will lose millions of viewers one person at a time until it drastically effects your ratings, views etc… if our demographic doesn’t effect that we will STOP support of ALL SPONSORS immediately !!! We are NO LONGER laying quiet while you continuously disrespect our brother, culture African Americans as a whole. I will use my platform & call on my peers to do the same. Nips passing nor his legacy is to be taken lightly as there will be consequences for any disrespect now or in the future as long as I have a voice !!! I’m asking all of my followers, fans, friends & family to spread this video with demands of #LauraIngrahams termination immediately !!!!! This is not a game & my brothers untimely demise has noticeably shifted the world & brought people from all ethnicity’s together in mourning. There is a power in that, that will be used & action will be taken from now going forward. We will not be accepting any apology from her… we want her fired, PERIOD !!!!! #TheMarathonContinues 🏁🏁🏁 DO NOT LET THIS SLIDE MY PEOPLE. I know you can feel the energy NIP left all of us.. I know you feel it !!!!! 🙏🏾

Post udostępniony przez The Game (@losangelesconfidential)

Polecane

Share This