Dobiega końca drugi etap pracy przy projekcie „Poland… Why Not?”


2009.12.21

opublikował:

Dobiega końca drugi etap pracy przy projekcie „Poland… Why Not?”

W ostatnich dniach w warszawskich studiach Sound & More oraz Buffo nowe utwory zarejestrowali artyści reprezentujący ten projekt, m.in. Natasza Urbańska, Maciej Silski, Sławek Uniatowski, Mario Szaban i Kuba Badach.

Do wyśmienitego grona artystów dołączyła także Patricia Kazadi. Także na kilka dni pojawił się w Warszawie legendarny już szwedzki zespół Ace Of Base.

Utwory do „Poland… Why Not?” powstawały pod okiem wyśmienitych, światowej sławy producentów – Jima Beanz’a (Timbaland/ Nelly Furtado/ Shakira/ Diddy etc) oraz Roba Hoffman’a (Christina Aguilera/ Michael Jackson/Quincy Jones/ Phil Collins). Ale podczas nagrań pojawili się także inni doskonali producenci i inżynierowie dźwięku jak np. Donnell Shawn (także współautor i współproducent pierwszego utworu jaki nagrała Natasza, zat ‘Stone Crazy’) czy Amr Mustafa, legenda arabskiego świata muzycznego.

Goście za moment opuszczają nasz kraj i zimową scenerię i wracają w swoje strony. To były wspaniale i niepowtarzalne chwile dla wszystkich naszych artystów, możliwość współpracy z najlepszymi muzycznymi producentami na naszej planecie.  Wszyscy są trochę zmęczeni ale bardzo szczęśliwi – mówią organizatorzy – już teraz wiemy, że do projektu Briana Allana czyli „Poland…Why Not?” zostaną napisane i nagrane kolejne utwory, a niektóre z nich powstaną w prywatnym studio samego Jima Beanz’a w Filadelfii wiosną 2010 roku.

Także pierwszy singel w wykonaniu Nataszy Urbańskiej powinien trafić do rozgłośni radiowych już za kilka tygodni…

Więcej informacji na stronie: http://www.finest.se/pwn

Polecane

Share This