Doda wie, jak przyciągnąć fanów na swój profil na TikToku


2021.06.21

opublikował:

Doda wie, jak przyciągnąć fanów na swój profil na TikToku

fot. Mateusz Motyczyński

Po półtorarocznej przerwie muzycznej Doda wraca z singlem „Don’t Wanna Hide” promującym film „Dziewczyny z Dubaju”, którego artystka jest producentką. Premiera odbędzie się 24 czerwca, natomiast już dziś możecie posłuchać fragmentu w aplikacji TikTok. Oprócz tego startuje tam challenge #dontwannahide, przy którym możecie użyć specjalnie zaprojektowanego filtra, pozwalającego dokonać przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów.

Nowoczesny, utrzymany w klubowym tonie nowy singiel z miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu oraz niepodrabialnego wokalu artystki. „Don’t Wanna Hide” jest także intrygujący w warstwie tekstowej. O ważnym przekazie utworu Dorota Rabczewska mówi:

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Sprawdź także: Open’er Park z zagranicznymi gwiazdami

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry. Fanów na pewno zainteresuje i ucieszy informacja, że do „Don’t Wanna Hide” powstał także polski tekst.

Warto dodać, że przedpremierowo, bo 23 czerwca będziecie mogli obejrzeć na profilu @doda na TikToku fragment teledysku do singla „Don’t Wanna Hide”, który będzie się różnił od tego, który trafi dzień później na kanał YouTube TheDodaTV.

@doda#dontwannahide 👸🏼oto dedykowany dla mnie filtr.zdejmij maskę.nie bądź fake,nie ukrywajcie się, odważcie się BYĆ po prostu sobą.

♬ Don’t Wanna Hide – Doda

Polecane

Share This