Donatan o współpracy z Robertem Lewandowskim: „Nie mieszamy w to biznesu”


2019.02.12

opublikował:

Donatan o współpracy z Robertem Lewandowskim: „Nie mieszamy w to biznesu”

fot. kadr z wideo

Informacja o tym, że Donatan i Robert Lewandowski szykują wspólny projekt muzyczny, była ogromnym zaskoczeniem. Jeszcze większe zdziwienie wzbudziła rola napastnika Bayernu Monachium w tym przedsięwzięciu. Donatan zdradził, że piłkarz jest producentem wykonawczym szykowanego albumu „Stamina”.

Goszcząc kilka dni temu przed naszą kamerą Donatan opowiedział Arturowi Rawiczowi o tym, na jakich zasadach opiera się jego współpraca z kapitanem reprezentacji Polski. – Nasz schemat współpracy jest bardzo luźny, polega na niezależnym muzykowaniu. Nie mieszamy w to jakiegoś smrodku biznesowego – przyznaje producent.

Czego na co dzień słucha Robert Lewandowski? – Dużo rapu, takich urbanowych, nowoczesnych klimatów. Słucha bardzo dużo muzyki. Wydaje mi się, że jest takim słuchaczem permanentnym i słucha w każdej wolnej chwili. Samochód, słuchaweczki, trening… – mówi Donatan.

Czas na pierwszy singiel

Już jutro o 6:00 w sieci pojawił się teledysk do kawałka „Mansa-Musa”. W pierwszym singlu zapowiadającym album „Stamina” gościnnie pojawili się donGURALesko, Sitek i ReTo. Prezentowaliśmy już materiał zza kulis pracy nad klipem, teraz czas na jego trailer.

Polecane

Share This